Бош Сервис Лидер

Новости

26.10.2012

Досвідчені механіки Бош Авто Сервіс нагадують: підготувавшись до холодів завчасно, Ви знижуєте ризик аварійних ситуацій на зимовій дорозі

 

Зима – це складний період і для водія, і для машини. Особливу групу ризику становлять авто, які на початок зимового сезону вже мали певні недоліки.

 

Ми рекомендуємо нашим клієнтам зважити на кілька головних моментів.

 

Завжди перевіряти стан електрообладнання та усіх блоків управління автомобіля (їх може бути до 60 шт.), а також гальмівні системи, системи комфорту та безпеки автомобіля (на Бош Авто Сервіс – за допомогою діагностичного приладу KTS). Сучасне авто здатне адаптуватися до незначних несправностей (засмічені інжектори та паливний фільтр тощо), а власник може не відчути недоліки в роботі. Однак професіонал зауважить навіть дрібні збої в роботі, щоб запобігти майбутнім проблемам.

 

Під час огляду паливної системи (зокрема в дизельних двигунах) особливу увагу слід звернути на чистку форсунок, паливний бак та на стан паливного фільтра.

 

Обслуговування гальмівної системи найкраще розпочати з перевірки стану гальмівних колодок, дисків та гальмівної рідини. Її слід змінювати раз на два роки або через кожні 60 тис. км. пробігу. Якщо автомобіль оснащений системами ABS і ESP (антиблокувальною системою гальмування та системою курсової стійкості), їх теж потрібно перевірити за допомогою діагностичного приладу KTS. Гальмівні диски можуть зноситися чи тріснути від перегріву, тому їх теж слід ретельно оглядати. На Бош Авто Сервіс стан гальмівної системи та підвіски перевіряють за допомогою лінії інструментального контролю SDL усього за 5-7 хвилин!

 

Стан заряду акумулятора (його ємність на холоді зменшується і утруднює запуск двигуна) та працездатність стартера, генератора наші механіки перевіряють за допомогою спеціального діагностичного пристрою ВАТ. Він оцінює стан акумулятора та його заряду в процентному співвідношенні, не піддаючи батарею «шоковому» розряду класичною навантажувальною вилкою.

 

Несправність системи запалювання легше попередити, ніж усунути. У нас систему запуску двигуна – акумулятор, стартер, рівень відносної компресії, роботу свічок запалення і розжарювання – спеціальний режим мотортестера FSA дозволяє перевірити за 20 секунд!

 

Щоб авто було достатньо стійким, а гума зношувалася не надто швидко, потрібно зробити перевірку кутів встановлення коліс. А ще змінити покришки на спеціальному обладнанні для шиномонтажу та балансування.

 

Кліматична установка теж потребує догляду. Щоб нормально працювала пічка, слід прочистити або замінити салонний фільтр, оскільки від цього залежить температура повітря в салоні та робота цілої системи.

 

Бош Авто Сервіс надає унікальну послугу: налаштування фар, причому не лише класичних систем, а й зі системами освітлення, що автоматично підлаштовуються під зміну кута положення автомобіля.

 

І не забудьте про щітки склоочисника! Наш майстер-приймальник обовязково перевіряє їхній стан. Дві поради: на зиму варто поставити спеціальні зимові «двірники», а також вчасно змінювати миючу рідину в омивачі скла.

 

Бош Авто Сервис "Лидер" © 2010-2011г.
Создание сайта web-агентство Flabers